دوره های 100% مکالمه زبان انگلیسی

 

دوره های غیرحضوری زبان رایز شامل موارد زیر است:

 • آزمون تعیین سطح رایگان قبل از ارسال پکیج جامع آموزشی

 • ارسال پکیج جامع آموزشی شامل مجموعه Rise Up و کتابهای کمک آموزشی و کتب داستان

 • ارسال مجموعه “10 گام تا آموزش کامل زبان”

 • برگزاری 17 جلسه آموزشی از طریق اینترنت و یا تلفن ثابت

 • برگزاری جلسات از 8صبح تا 10 شب مطابق درخواست زبان اموز

 • آموزش از مبتدی تا پیشرفته

 • مدرک بین المللی در پایان دوره

با استفاده از دوره های آموزشی زبان رایز، در هر سطح زبان، در هر شرایط(شاغل، خانمهای خانه دار) و در هر مکان(کلیه شهرها و روستاهای ایران) که هستید می توانید نسبت به تقویت مهارت های چهارگانه خود اقدام نمایید.

 مجموعه Rise Up

مجموعه ی Rise Up در 9 سطح و از سطح مقدماتی تا پیشرفته توسط آموزشگاه زبان رایز و در طول 5 سال تهیه شده است. در این مجموعه سعی شده با استفاده از فایل های ویدویی جذاب، به آموزش مکالمات و اصطلاحات روزمره بپردازیم. همچنین کلیه توضیحات مورد نیاز و تشریح جملات بکار برده شده در فایل های تصویری در کتاب مربوطه آورده شده است.

مجموعه rise up

منابع ارسالی تنها پس از برگزاری آزمون تعیین سطح مشخص می گردد و در هر ترم متفاوت خواهد بود اما بصورت خلاصه شامل موارد زیر است:

 • 2 جلد کتب آموزشی+لوح فشرده حاوی فایل های صوتی و تصویری
 • کتب انحصاری آموزشگاه با عنوان Rise Up + لوح فشرده حاوی فایل های تصویری
 • 1 جلد کتاب کمک آموزشی(این کتاب تدریس نخواهد شد)
 • لوح های فشرده حاوی نرم افزارهای ضروری و کمک آموزشی
 • مجموعه تصویری “10 گام تا آموزش کامل زبان” (حاوی تشریح کامل متد آموزشی و نکاتی که زبان آموزان باید در یادگیری زبان بکاربرند)

مجموعه “10 گام تا آموزش کامل زبان”

یکی از منابعی که بصورت رایگان و همراه با بسته آموزشی برای کلیه زبان اموز در ترم اول ارسال می گردد، مجموعه تصویری 10 گام تا آموزش کامل زبان است که علاوه بر توضیحات کامل درباره نحوه برگزاری جلسات غیرحضوری، به بررسی 10 عاملی که رعایت کردن آنها تضمین کننده موفقیت در آموزش کاربردی زبان است می پردازیم. به عنوان مثال در این مجموعه خواهید آموخت که چرا اغلب فارغ التحصیلانی که صرفا به کلاس های زبان مدرس اکتفا می کنند و به بررسی و یادگیری گرامر و حفظ لغات می پردازد، از استفاده کاربردی از زبان و مکالمه عاجزند.

این مجموعه با بررسی به روزترین مقالات زبان شناسی و تجربه بیش از 3000 زبان آموز آموزشگاه تهیه شده است.

آموزش صحیح و کاربردی زبان انگلیسی

ارسال کتب کمک آموزشی و کتب داستان یا مکالمه

علاوه بر مجموعه آموزشی Rise Up، بسته به سطح زبان فراگیر، چند جلد کتب کمک آموزشی، کتاب داستان و کتابهای مکالمه و رایتینگ(سطوح متوسط به بالا) برای زبان آموز ارسال می گردد. این کتاب ها در دوره های غیرحضوری و تماس های مدرس تدریس می گردند.

کتابهای آموزش زبان

تدریس بصورت غیرحضوری

پس از دریافت پکیج آموزشی توسط زبان آموز، دوره مورد نظر با تماس های هفتگی مدرس با زبان آموز و تدریس منابع ارسالی آغاز می شود.

در دوره های غیرحضوری زبان انگلیسی، طول هر ترم 2 ماه، تعداد کل جلسات زبان آموز و مدرس 17 جلسه(هر هفته 2 جلسه) خواهد بود و زمان برگزاری جلسات از ساعت 8 صبح تا 10 شب، توسط زبان آموز قابل تنظیم خواهد بود تا امکان برگزاری جلسات برای شاغلین، خانمهای خانه دار و افراد پر مشغله نیز فراهم شده باشد.

گروه آموزشی رایز، کیفیت تماس های گرفته شده توسط مدرس را همانند کیفیت منابع ارسالی تضمین می نماید.

اتمام دوره ها و دریافت مدرک پایان دوره

پس از اتمام دوره های غیرحضوری زبان رایز، زبان آموزان قادر خواهند بود به مکالمات روزمره انگلیسی صحبت کنند و حداقل 90% اکثر مکالمات و فیلم های انگلیسی زبان موجود در بازار را متوجه شوند.

علاوه بر آن، زبان آموزان می توانند گواهی پایان دوره خود را از موسسه ASYS اسپانیا دریافت کنند. این گواهی قابل ترجمه با مهر وزارت خارجه بوده و در حداقل 50 کشور دارای اعتبار و قابل ارائه است.

مدرک بین المللی زبان

7 سال سابقه و بیش از 3000زبان اموز

در طول بیش از 9 سال، بیش از 3000 نفر از علاقه مندان به یادگیری زبان از دوره های غیرحضوری رایز بهره برده اند و نسبت به تقویت مهارت های خود اقدام نموده اند. از این رو گروه آموزشی رایز کیفیت دوره ها و جلسات آموزشی را تضمین می کند.

روش های ارسال کالا

پس از برگزاری آزمون تعیین سطح و مشخص شدن ترم زبان آموز، منابع آموزشی از طریق پست سفارشی و بصورت رایگان به آدرس پستی فراگیر ارسال می گردد. زمان دریافت منابع معمولا 3تا5 روز کاری به طول خواهد انجامید.

منابع دوره های مجازی زبان

سوال بیشتری دارید؟ از ما بپرسید

031-32229704

031-2203105

09135695295

قیمت کل دوره و ارسال منابع: 385.000 تومان

شهریه کل دوره های شامل “آزمون تعیین سطح” + ” برگزاری جلسات غیرحضوری” + “تهیه و ارسال پستی منابع” خواهد بود.

ثبت نام در دوره های آنلاین زبان