راهنمای شرکت در دوره های غیرحضوری

مراحل زیر نحوه ی ثبت نام و شرکت در دوره های غیرحضوری زبان رایز تشریح داده شده است.
 • ثبت نام اولیه

  برای ثبت نام اولیه، کافیست به بخش ثبت نام در منو اصلی وبسایت گروه آموزشی رایز مراجعه و یا با تماس با شماره 031-32203105 اطلاعات مورد نیاز این بخش را تکمیل نمایید.
 • تماس مشاور

  پس از تکمیل فرم ثبت نام و درج اطلاعات تماس ، منتظر تماس مشاور باشید. در این تماس، به کلیه ی سوالات احتمالی شما پاسخ داده خواهد شد و چنانچه علاقه مند به ثبت نام دوره ها باشید، تاریخ و زمان برگزاری آزمون تعیین سطح شما معین خواهد شد.
 • آزمون تعیین سطح

  آزمون تعیین سطح فراگیر در زمان هماهنگ شده و بصورت تماس تلفنی برگزار می گردد. زمان برگزاری جلسه تعین سطح حدود 10 دقیقه خواهد بود.
 • دریافت منابع

  منابع ارسالی شامل کتب، جزوات، فایل های صوتی، تصویری و نرم افزارهای مربوطه و مورد نیاز در یک ترم آموزشی است که از طریق پیک(ویژه زبان آموزان اصفهانی)و یا پست برای فراگیران ارسال می گردد. نکته:به همراه منابع ارسالی، یک حلقه دی وی دی با عنوان”10 گام برای اموزش زبان انگلیسی” ارسال خواهد شد که حاوی نکات مورد نیاز برای آموزش کاربردی زبان انگلیسی و همچنین توضیح و تشریح نحوه ی برگزاری جلسات و استفاده از منابع خواهد بود. نکته2:منابع ارسالی رایگان بوده اما هزینه پستی ارسال بسته ها(حدود 5 هزار تومان) به عهده ی زبان آموزان خواهد بود.
 • هماهنگی برگزاری جلسات

  پس از دریافت منابع، زمان برگزاری جلسات(هر هفته دو جلسه)، مطابق درخواست زبان آموز(از8 صبح تا 10 شب) تنظیم می گردد.
 • برگزاری جلسات غیرحضوری

  جهت برگزاری دوره های غیرحضوری، مدرس در زمان از پیش تعیین شده با فراگیر تماس خواهد گرفت و کتب مورد نظر را صفحه به صفحه و خط به خط تدریس خواهد کرد. پس از تدریس کامل یک درس، تکرار و تمرین فایل های مربوطه به عهده زبان اموز خواهد بود.

 توضیحات تصویری شرکت در دوره های غیرحضوری زبان

دانلود (2.5 مگابایت)

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *