مهاجرت به کبک کانادا
آینده مهاجرت کاری به کبک کانادا
نوامبر 20, 2019
اکسپرس اینتری کانادا
اکسپرس اینتری فدرال کانادا
دسامبر 20, 2019
ویزای تحصیلی کانادا

این روزها افراد بسیاری هستن که تمایل دارن برای اهدافی مثل اقامت، کار و تحصیل به کشورهای دیگه مهاجرت کنن تا در نهایت بتونن به صورت دائم اقامت اون کشور رو دریافت کنن.
در این پست قصد داریم در رابطه با کشور کانادا و نکاتی که بایستی قبل از اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی بدونین توضیحاتی بدیم
اگه هدفتون از رفتن به کانادا تحصیله و بعد از اون قصد دارین که اقامت دائم کانادا را دریافت کنین بایستی به نکات زیر توجه کنین. رعایت این نکات کمکتون میکنه راحت تر بتونین مراحل دریافت پروسه اقامت دائم رو سپری کنین.

اعتبار دانشگاه:

مهمترین نکته ای که بایستی به اون توجه کنین دریافت پذیرش از دانشگاه های معتبر کانادا هست❗❗❗اما دلیل مهم بودن این مطلب این هست که در صورتی که دانشگاه مورد نظر تون دارای اعتبار کافی نباشه بعد از اینکه تحصیلاتتون تموم شد نمیتونین به راحتی وارد پروسه های اخذ ویزای اقامت دائم کانادا بشین و علاوه بر هدر رفت وقت و هزینه به معنای دردسر جدی برای پرونده اقامت دائم شما در کانادا است.

رشته انتخابی:

ممکنه شما به رشته ی تحصیلی خاصی علاقه ی بسیاری داشته باشین و تصمیمتون این باشه که الزما همین رشته رو در دانشگاه کشور هدفتون ادامه بدین. فراموش نکنین چنانچه قصد دریافت اقامت دائم کشور کانادا رو دارید بایستی رشته ی تحصیلی شما به نحوی انتخاب بشه که بهش ویزای کار تعلق بگیره. بسیاری از رشته های تحصیلی شامل دریافت ویزای کار میشن و البته تعدادی از اونها هم نمیتونن ویزای کار دریافت کنن.

مقطع تحصیلی:

توصیه میشه که برای مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر اقدام کنید. این کار علاوه بر بالا بردن شانس دریافت پذیرش و ویزا باعث تحمیل شدن هزینه های کمتری به شما میشه چرا که هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی بالاتر خواهد بود.

یادگیری زبان:

نکته مهم بعدی این هست که به مبحث فراگیری زبان انگلیسی توجه بسیار زیادی داشته باشین. اگر قصد دارید در کبک به ادامه ی تحصیل بپردازین علاوه بر انگلیسی بر روی زبان فرانسه نیز متمرکز بشین. فراموش نکنین پس از اتمام دوره ی تحصیلات از جمله مواردی که بسیار میتونه کمک کننده باشه زبان و نمره ی آزمون زبانتون هست و از جمله پروسه هایی که بسیار تحت تاثیر نمره زبانه پروسه ی اکسپرس انتری فدرال هست که میشه گفت این پروسه سریعترین برنامه ی مهاجرتی ورود به کاناداست که منجر به دریافت ویزای اقامت دائم کشور کانادا میشه.

درصورت نیاز به مشاوره در مورد اخذ ویزاهای کانادا، با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه ها بسته شده است