گروه آموزشی رایز با بیش از شش سال سابقه در برگزاری دوره های غیرحضوری و آنلاین زبان های انگلیسی، فرانسه و آلمانی، آمادگی خود را جهت برگزاری دوره های مجازی گروهی با استفاده از کلاس های پیشرفته آنلاین و سیستم یکپارچه محتوای آموزشی (LMS) اعلام می دارد.

 

نحوه برگزاری جلسات آنلاین:

برگزاری جلسات آنلاین آموزش زبان از طریق نرم افزار adobe connect و با امکاناتی نظیر برگزاری کلاس های انلاین گروهی، امکان برگزاری تماس صوتی، تصویری، متنی بین مدرس و فراگیر، امکان نمایش فایل های تصویری و کتاب، تخته وایت برد پیشرفته، امکان ضبط کلاس ها و … .

 

برگزاری کلاس های ویژه شاغلین

مشاهده فیلم آموزشی استفاده از adobe connect

سیستم مدیت محتوای آموزشی:

جهت تسهیل در امر آموزش و ارتباط موثر و شبانه روزی بین مدرس، فراگیر و مدیریت موسسه، سیستم مدیریت محتوای آموزشی با امکاناتی نظیر مدیریت تکالیف، مشاهده لیست حضور و غیاب، مشاهده برنامه هفتگی کلاس ها به همراه لینک ورود به کلاس، ارسال پیام و… در اختیار فراگیر قرار خواهد گرفت تا پیگیری و پشتیبانی های فنی در طول دوره ی آموزشی در اختیار فراگیر قرار گیرد.

آموزش ویژه کارمندان شرکت ها

آموزش ویژه کارمندان شرکت ها

آموزش ویژه کارمندان شرکت ها

آموزش ویژه کارمندان شرکت ها

آموزش ویژه مشاغل خاص:

علاوه بر دوره های ترمیک و با هدف مکالمه، جلسات و کلاس های آنلاین ویژه مشاغل خاص مانند مشاغل مرتبط با صنایع نفت و گاز و دوره های ویژه هتلداری و جهانگردی نیز فراهم گردیده است. در دوره های ترمیک مجموعه Top Notch و در دوره های نفت و گاز مجموعه English for Oil and Gas مورد تدریس قرار خواهد گرفت.

دوره های زبان عمومی با متد Top Notch

آموزش غیرحضوری Top notch

سطح: Elementary- Intermediate

منابع:  Top notch

تعداد جلسات: 2 بار در هفته

تعداد ترم: 6تا 8 ترم

دوره های زبان ویژه صنعت نفت و گاز

دوره های زبان ویژه نفت و گاز

سطح: Intermediate

منابع: Oxford- English for Oil and Gas 1,2

تعداد جلسات: 2 بار در هفته

تعداد ترم: 4 ترم

دوره های زبان ویژه جهانگردی و هتلداری

دوره های زبان ویژه هتلداری و جهانگردی

سطح: Intermediate

منابع: Oxford- English for Tourism 1,2

تعداد جلسات: 2 بار در هفته

تعداد ترم: 4 ترم

گروه اموزشی رایز آماده همکاری و عقد قرارداد با کلیه نهادهای دولتی و خصوصی و همچنین شرکت ها و ارگان های بین المللی در داخل و خارج ایران جهت برگزاری دوره های آموزشی و ضمن خدمت زبان انگلیسی و یا فرانسه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق “فرم ثبت نام” اقدام نمایید.